Featured

КНИЖКОВИЙ ДАРУНОК ВІД ІСЛАМСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ЦЕНТРУ У ЛЬВОВІ

В травні-червні 2024 року Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека отримала книжковий дарунок від Ісламського культурного центру ім. Мухаммада Асада (директор Амін Аль-Кассем; імам Ібрагім Жумабеков). В дарунку такі книги:
Featured

Наші новинки

Книги про бісерне шиття – самобутнє мистецтво українців
Уже невдовзі – 16 травня у День вишиванки – наперекір подіям війни Україна одягнеться у вишиванки – ще один символ нескореності української нації. А в переддень цього свята варто завітати до нашої бібліотеки та ознайомитися з новинками – книгами Олени Федорчук «Традиція бісерного оздоблення народної ноші українців» та «Українські народні прикраси з бісеру», які побачили світ у видавництві «Свічадо».
Featured

КНИЖКОВИЙ ДАРУНОК ЛОНПБ ВІД ФЕОДОСІЇ КОЛЕСНИК

15 січня 2024 року, під час Літературного бранчу, який був проведений в Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека, книгозбірня отримала книжковий дарунок від філолога , засновниці Освітнього проєкту "Говори українською, бо живеш на своїй землі" Феодосії Колесник. Дарунок називається «Історії воїнів ЗСУ про нашу животворну мову (- Львів: Наукове товариство ім. Шевченка; Дослідно-видавничий центр НТШ. – 2023. – 80 с.).
У новій книжці Феодосії Колесник зібрані історії воїнів ЗСУ, для яких важливо послуговуватися на зрошеній кров’ю святій українській землі нашою ЖИВОТВОРНОЮ МОВОЮ, що є частиною національної ідеї, мовою предків – воїнів УПА й УНР, козаків…
У вступному слові видання Феодосія Колесник закликає, щоб ЖИВОТВОРНА сила нашої мови єднала нас між поколіннями й возвеличувала Україну та її Героїв.
«Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека» висловлює подяку Феодосії Колесник за гарний книжковий дарунок.
Featured

ДАРУНОК ЛОНПБ ВІД БОРИСА БАБЕНКА

10 січня 2024 року Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека отримала від мандрівного кобзаря Микитинської Січі (місто Нікополь) Бориса Бабенка дарунок – «Вісник НТШ» (Число 68. Весна-Зима 2023), присвячений 150-річчю Наукового товариства ім. Шевченка.
«Вісник НТШ» - це інформаційне видання Світової ради Наукових товариств ім. Шевченка.
У «Віснику НТШ» (число 68) вміщено багато цікавих статей, зокрема:
Featured

ДОЗВІЛЛЯ ДІТЕЙ «КОЛЬОРОВИЙ БІСЕР ЯК ЖИТТЯ ЯСКРАВЕ – ВИРОБИ З БІСЕРУ СВОЇМИ РУКАМИ» - заняття в рамках бібліотечного проєкту «Читай! Розвивайся! Твори!»

«Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека» знову гостинно прийняла у себе дітей та дорослих з числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Львові.

28 квітня відбулось чергове заняття з бісероплетіння. Малесенькі кольорові бісеринки нанизувались голкою на нитки, і створювались витончені вироби. Захоплено працювали діти разом з мамами понад дві години. Той особливий блиск в очах, який з’являється, коли бачиш результат роботи – виготовлену своїми руками прикрасу - безцінний, його важко не помітити. Тому вкотре радіємо разом з дітьми та дорослими, відчуваємо задоволення від того, що у цей нелегкий для нашої країни час, можемо подарувати дітям та їх батькам радісні моменти та щасливі відчуття.

Календар подій

Індексування за УДК

Індексування за УДК

Книга Вголос

Як нас знайти