ДОЗВІЛЛЯ ДІТЕЙ «КОЛЬОРОВИЙ БІСЕР ЯК ЖИТТЯ ЯСКРАВЕ – ВИРОБИ З БІСЕРУ СВОЇМИ РУКАМИ» - заняття в рамках бібліотечного проєкту «Читай! Розвивайся! Твори!»

«Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека» знову гостинно прийняла у себе дітей та дорослих з числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Львові.

28 квітня відбулось чергове заняття з бісероплетіння. Малесенькі кольорові бісеринки нанизувались голкою на нитки, і створювались витончені вироби. Захоплено працювали діти разом з мамами понад дві години. Той особливий блиск в очах, який з’являється, коли бачиш результат роботи – виготовлену своїми руками прикрасу - безцінний, його важко не помітити. Тому вкотре радіємо разом з дітьми та дорослими, відчуваємо задоволення від того, що у цей нелегкий для нашої країни час, можемо подарувати дітям та їх батькам радісні моменти та щасливі відчуття.

Книга Івашків Галини "Збірка кераміки Петра Лінинського";
Книга Івашків Галини "Збірка кераміки Петра Лінинського";

Книга Івашків Галини "Збірка кераміки Петра Лінинського"

Новорічний подарунок : книга Івашків Галини "Збірка кераміки Петра Лінинського"

28 грудня  2020 р. Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека отримала дуже гарний подарунок від онуки відомого українського реставратора, митця, збирача кераміки Петра Лінинського (1920-2003) -

Христини Кашецької-Лінинської. Це науково-мистецьке видання Івашків Галини "Збірка кераміки Петра Лінинського" (- Львів, 2010. - 280 с.).

Журналу «БІОЛОГІЯ» , № 4-6 за 2020. ЧИТАЙМО ПРО ГОЛОВНЕ ТА ВАЖЛИВЕ

Фонд бібліотеки поповнився новими періодичними педагогічними виданнями. Пропонуємо ознайомитися з матеріалами науково-методичного журналу «БІОЛОГІЯ» , № 4-6 за 2020 рік.

Спеціальний випуск журналу подає курс за вибором «Основи біохімічних знань». 10 клас за програмою Яковлєвої Є. В. Автори розробок уроків пропонують систему різних типів уроків з використанням активних форм роботи та впровадженням наскрізних ліній.

 25 ЗАПИТАНЬ ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ. ПОРЯДОК ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ У ЗАПИТАННЯХ І ВІДПОВІДЯХ

 Фонд бібліотеки поповнився новими періодичними педагогічними виданнями. Пропонуємо ознайомитися з матеріалами статті з питань підвищення кваліфікації педагогів.

 25 ЗАПИТАНЬ ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ. ПОРЯДОК ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ У ЗАПИТАННЯХ І ВІДПОВІДЯХ. –

 (Матеріали підготувала Н.Харченко, м. Київ. – Журнал «Управління освітою». - № 11, 2019. – с.6-19.).

            Постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 800 затверджено Порядок підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Цей Порядок визначає процедуру,  види, форми, обсяг (тривалість), періодичність, умови підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів освіти й установ усіх форм власності та сфер у  управління.         

Книгу Остапа Гончара "Прорив душі". ЧИТАЙ! РОЗВИВАЙСЯ! ТВОРИ!

 Повідомляти про нові книги, які надійшли до бібліотеки, завжди приємно. А особливо, коли це подарунки наших користувачів, авторів цих книг.

 Сьогодні мова йтиме про книгу Остапа Гончара, який не лише давній наш користувач, а ще й колишній педагог (понад 50 років пропрацював учителем фізики, методистом, опублікував  чимало навчальних посібників для учнів 6-11 класів загальноосвітніх шкіл.

 Пропонуємо ознайомитись:

 Остап Гончар. Порив душі: Поезія. Переклади. Радіоп'єси. Живописні та графічні роботи. – Львів: Тріада плюс, 2019. – 208 с.

Календар подій

Індексування за УДК

Індексування за УДК

Книга Вголос

Як нас знайти