МИСТЕЦЬКА ІМПРЕЗА У БІБЛІОТЕЦІ

МИСТЕЦЬКА ІМПРЕЗА У БІБЛІОТЕЦІ

Бібліотека, мистецтво, культура – це як синергія духовності. Формування у користувачів високої духовної культури є складової соціокультурної діяльності Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека
27 листопада відбулась творча зустріч із львівським художником Олесем Фіголем (Олексієм Михайловичем). Спілкування з «містиком у живописі та рисунку», а саме так сказав про художника знаний мистецтвознавець Роман Яців, а також презентація альбому «Михайло Фіголь» - дві яскраві сторінки цієї мистецької імпрези. Презентація альбому невипадкова, бо Михайло Фіголь – батько художника, знаний митець з «портретування» українського минулого.
Присутніх привітала т.в.о. директора Оксана Кумецька, зазначила, що бібліотека сьогодні не лише надає доступ до джерел інформації, а стає активним центром комунікації, освітнім та культурним простором.
Представив альбом «Михайло Фіголь» мистецтвознавець Богдан Мисюга, якому двері у царину мистецтва відкрив саме Михайло Фіголь, коли він був його учнем.
Зустріч ознаменувалась живим, теплим спілкування про творчість, мистецький талант, світобачення художників. Фактами родинної та творчої біографій художників поділились з присутніми дружина Олеся Ольга та син Данило.
Соціокультурна діяльність Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека сприяє формуванню у користувачів високої духовної культури. А творчі зустрічі з художниками, експозиції виставок їх творчого доробку у бібліотеці презентують широкому загалу користувачів її багатогранну діяльність.
Організатор та модератор заходу – Ярослава Сокольська, заступник директора. Уже вдруге користувачі бібліотеки та поціновувачі мистецтва мають можливість поспілкуватись з митцями, насолодитись спогляданням їх творчих робіт, а відтак і збагатитись духовно. Перша зустріч відбулась у вересні цього року. Гостем бібліотеки був львівський художник Ігор Мікула.

Пов'язані статті

Календар подій

Індексування за УДК

Індексування за УДК

Книга Вголос

Як нас знайти